Przejdź do treści

Studio Chodecka – instrukcja

Jak wejść do budynku?

Na domofonie, przed wejściem do budynku, należy wybrać 50, następnie wcisnąć symbol klucza i wprowadzić kod 5948.

Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze.


Jak wejść do mieszkania?

Sposób 1 – telefonicznie

Będąc pod drzwiami mieszkania proszę zadzwonić pod numer telefonu +48 516 627 822 i poprosić o zdalne otworzenie zamka. Następnie można posługiwać się tradycyjnym kluczem znajdującym się wewnątrz mieszkania. Przy zameldowaniu w godzinach nocnych sugerujemy skorzystanie ze sposobów opisanych poniżej.

Sposób 2 – przy pomocy poniższego linku

Należy włączyć internet oraz lokalizację w telefonie.

+

Państwa link:

Klikamy powyższy link i potwierdzamy naszą lokalizację klikając w żółty prostokąt. Jeśli nie widzimy żółtego prostokąta, oznacza to, że nasza lokalizacja została już potwierdzona automatycznie i możemy przejść do otwarcia zamka. Aby otworzyć drzwi należy przesunąć niebieski kwadrat z symbolem kłódki w prawo. Zamek w drzwiach zostanie otwarty i można wejść do środka używając klamki. Link umożliwia otwarcie drzwi jedynie w dniu zameldowania. Wewnątrz mieszkania znajduje się tradycyjny klucz, którego można używać podczas pobytu.

Sposób 3 – przy pomocy aplikacji Tedee

Należy pobrać i zainstalować aplikację korzystając z jednego z poniższych linków:

Google Play – https://play.google.com/store/apps/details?id=tedee.mobile&pcampaignid=web_share

App Store – https://apps.apple.com/us/app/tedee/id1481874162?l=pl

Nstępnie proszę utworzyć konto używając adresu e-mail, który Państwo podali przy rezerwacji mieszkania. Potem proszę postępować zgodnie ze wskazówkami aplikacji.

Przy pomocy aplikacji można otwierać i zamykać zamek dowolną ilość razy podczas całego pobytu. Wewnątrz mieszkania znajduje się tradycyjny klucz, którego można używać podczas pobytu zamiennie z aplikacją.


Gdzie znajduje się pościel?

Pościel znajduje się w pojemniku pod łóżkiem.


Wymeldowanie – zamknięcie drzwi

Sposób 1 – telefonicznie

Po wyjściu z mieszkania proszę zadzwonić pod numer telefonu +48 516 627 822 i poprosić o zdalne zamknięcie zamka. Przy wymeldowaniu we wczesnych godzinach porannych sugerujemy skorzystanie ze sposobów opisanych poniżej.

Sposób 2 – przyciskiem na zamku

Kiedy zamek inteligentny jest odblokowany, naciśnij i przytrzymaj przycisk do momentu aż dioda LED zacznie migać na niebiesko. Opuść mieszkanie i zamknij drzwi na klamkę. Zamek zamknie się automatycznie po 30 sekundach.

Sposób 3 – przez aplikację Tedee

Jeśli mają Państwo zainstalowaną aplikację Tedee można jej użyć do zamknięcia zamka po opuszczeniu mieszkania.